چهارشنبه 4 بهمن 1391
مدیر عامل بانك ملی ایران خبر داد: بانك ملی ایران به منظور ترویج هرچه بیشتر نماز جماعت در جامعه، 100 مسجد در مناطق فاقد مسجد و دارای جمعیت مناسب احداث می‌كند.

آقای فرشاد حیدری در مراسم افتتاحیه سومین همایش سراسری نماز و احیای فریضتین كه با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز كشور، آقایان دامغانیان و منصور خاكی اعضای هیأت مدیره، صفای نیكو مدیر امور حراست و جمعی از مدیران بانك ملی ایران، انصاری معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم، آیت‌اله سعیدی تولیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (ع)، و جمعی از مسئولان استانی به میزبانی اداره امور شعب استان قم در مجتمع فرهنگی یاوران مهدی موعود (عج) برگزار شد، افزود: هیأت مدیره و مدیریت بانك، اقامه نماز جماعت به بهترین شكل ممكن را یكی از اصلی‌ترین وظایف خود می‌داند.

وی گفت: برگزاری شایسته نماز جماعت در بانك، علاوه بر همه بركات موجب تحرك، گسترش صداقت، نظم و سلامت اقتصادی می‌شود. آقای حیدری افزود: امروز خوشبختانه نماز جماعت در تمامی ادارات مركزی و ادارات امور شعب تهران و استان‌ها و شعب مستقل بانك ملی ایران برگزار می‌گردد.

وی در پایان تاكید كرد: ائمه جماعات بانك مناسب است همكاران بانك ملی ایران را به وحدت، همدلی و فعالیت بیشتر برای اعتلای بانك ترغیب كنند. حجت‌الاسلام و المسلمین خطیبی دبیر امور روحانیون بانك نیز در ادامه این همایش با اشاره به روند تاسیس ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منكر بانك ملی ایران به ارائه گزارشی از عملكرد این ستاد پرداخت.

وی گفت: یكی از اقدامات مهم این ستاد، برگزاری همایش‌های سراسری نماز است كه در سومین دوره آن بیشتر جنبه آموزشی مدنظر قرار گرفته و در پایان نیز گواهینامه دوره آموزشی به شركت‌كنندگان اعطا خواهد شد.

نوشته شده در تاریخ جمعه 6 بهمن 1391    | توسط:    |    |
نظرات()