با حضور آقایان حسین زاده و خواجه حسنی اعضای هیات مدیره ، پدرام عضو هیأت مدیره بانك قرض الحسنه مهر ایران،‌حجت الاسلام و المسلمین خطیبی دبیر امور روحانیون بانك، قربانی رئیس اداره كل حراست،‌ اسدی بازرس ویژه مدیرعامل و مسئولان و كارشناسان اداره كل روابط عمومی ، اقای حبیب اله رشید ارده بعنوان رئیس جدید اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران معرفی شد.

وی پیش از این معاون اداره کل روابط عمومی این بانک بود.

آقای حسین زاده عضو هیأت مدیره بانك ملی ایران در مراسم معارفه رئیس جدید اداره كل روابط عمومی این بانك با تاكید بر اهمیت نقش روابط عمومی در موفقیت و ارتقای جایگاه بانك ابراز داشت: خوشبختانه با نظر مساعد مدیرعامل بانك، این انتخاب از داخل مجموعه روابط عمومی بانك صورت گرفت كه می تواند بر افزایش میزان صمیمیت و همدلی در این اداره بسیار موثر باشد.
وی وفاق و همدلی كاركنان اداره كل روابط عمومی را بسیار بالا عنوان و از تلاش های مسئولان و كاركنان این اداره تقدیر كرد.
عضو هیأت مدیره بانك ملی ایران خواستار استفاده از توان فكری و كارشناسی اداره كل روابط عمومی و همچنین كارشناسان بیرون از بانك برای برنامه ریزی های آتی این اداره شد و افزود: بانك ملی ایران بانكی بزرگ است كه فكر ها و طرح های بزرگ می خواهد.
وی در ادامه ضمن تاكید بر لزوم اتحاد،‌ صمیمیت و همفكری و مشاركت مجموعه همكاران اداره كل روابط عمومی، خواستار اتخاذ و اجرای برنامه های تبلیغاتی مناسب توسط مسئول جدید این اداره كل در سه ماهه پایانی سال شد.
آقای خواجه حسنی عضو دیگر هیأت مدیره بانك ملی ایران در این مراسم فرصت خدمتگزاری را نعمتی از سوی خداوند دانست و ابراز امیدواری كرد با وفاق جمعی همكاران اداره كل روابط عمومی، جایگاه بانك ملی ایران ارتقا یابد.
وی خواستار هم افزایی و تشكیل گروه های كاری در اداره كل روابط عمومی شد و افزود: با تلاش و مشاركت همكاران باید برند بانك ملی ایران در جامعه حفظ گردد.
عضو هیأت مدیره بانك ملی ایران در ادامه روابط عمومی را دارای اهمیتی خاص در جامعه امروز دانست و گفت: روابط عمومی تفكر و علمی خاص می طلبد كه امیدواریم با این انتصاب و حركت براساس برنامه های مدیریت عالی بانك، موفقیت بیشتر بانك حاصل گردد.
آقای رشید ارده نیز در این مراسم با تقدیر از اعتماد مدیریت عامل و اعضای هیأت مدیره بانك،‌ مسئولیت جدید را سنگین دانست و گفت : این مسئولیت یك امانت الهی است كه باید به درستی از آن حفاظت و نگهداری كنیم و آن را به درستی به دیگران تحویل دهیم.
وی ابراز امیدواری كرد در سایه رهنمودهای مدیریت عالی بانك و یاری و مشاركت همكاران، جایگاه بانك ملی ایران در جامعه ارتقا یابد.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 6 دی 1391    | توسط:    |    |
نظرات()