دومین همایش وبلاگ نویسان بانک ملی ایرانبی ام آی نیوز -بابلسر :دومین همایش ویلاگ نویسان بانک ملی ایران با حضور عضو هیئت مدیره ،جنای آقای حسین زاده و آقایان دکتر ضیایی پرور و دکتر صدر در محل مرکز آموزش و رفاه کارکنان در شهرستان بابلسر برگزار گردید.

 

 

 

دکتر ضیایی پرور مراسم ابتدا با قرائت قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و در ادامه آقای دکتر افشارمحمدیان پس از خیرمقدم به حضار و شرکنندگان در همایش ،به ارایه گزارشی در مورد همایشهای گذشته وبلاگ نویسان پرداخت.
ایشان بیان کردند : این همایش در ابتدای کار با حدود 90 نفر شروع گردید و هم اکنون به 170 نفر وبلاگ نویس رسیده است و قرار است تا پایان امسال به 1000 نفر برسد.

در ادامه جلسه آقای دکتر ضیایی پرور به سخنرانی پرداختند.
در ابتدا ایشان مباحث دوره های تربیت مربی وبلاگ نویسی پرداختند و اشاره داشتند ایران از نظر تعداد وبلاگ در رتبه دهم جهان قرار دارد.

در ادامه ایشان افزودند: بانک ملی در سراسر کشور 3500 شعبه دارد و لازم است جهت بالا بردن رتبه سایت بانک ملی ،در هر شعبه اقدام به طراحی یک وبلاگ نموده و در آن به معرفی شعب و خدمات ارایه شده بپردازیم.

دکتر صدردر پایان دکتر ضیایی پرور تصریح نمود: وبلاگ نویسان ،وبلاگ خود را فعال نموده و از حالت مرده خارج نمایند و لینکی از سایت بانک ملی در وبلاگ خود قرار دهند.

در ادامه سخنرانی آقای دکتر صدر به مبحث چالشهای وبلاگیسم پرداختند.
ابتدا ایشان به تهدیدهای ولاگ نویسی اشاره نمودند و از نگاه سطحی به موضوعات ،فرصت ناکافی و عدم پردازش مطالب وبلاگ به عنوان تهدیدهای وبلاگ نویسی یاد کردند.

دکتر صدر تصریح کرد: در دنیای امروز تغییر اجتناب ناپذیر است و در این راستا باید سیستم بانک ملی جوان و بروز گردد.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 13 آذر 1391    | توسط:    |    |
نظرات()