آئین تودیع و معارفه رئیس جدید امور شعب بانک ملی استان سمنانآیین معارفه مدیریت امور شعب بانک ملی استان سمنان انجام و مدیریت پیشین این بانک تودیع شد.

به گزارش پایگاه خبری بی ام آی نیوز، در آیینی با حضور مسئولان و از جمله استاندار سمنان از تلاش‌های مونسان مدیر امور شعب بانک ملی استان تقدیر و بهکار مرام به‌عنوان مدیریت جدید شعب بانک ملی استان سمنان معرفی شد.


استاندار سمنان در مراسم تودیع و معادفه مدیر امورشعب بانک ملی استان سمنان، از بانک‌ها به‌عنوان محور اصلی فعالیت‌های اقتصادی در کشو نام برد و گفت : اگر بانک‌ها نباشد چرخ اقتصادی کشور به حرکت در نمی‌آید.

وی با بیان اینکه ما باید قدران خدمات ارزشمند بانک‌ها باشیم افزود: همراهی بانک‌ها در بحث رونق تولید، بسیار موثر و خوب بوده است.

خباز به نقش بانک ملی استان و  مونسان مدیر پیشین این بانک در تسهیل و رفع موانع تولید پرداخت و گفت:ایشان علاوه بر اینکه یک مدیر قوی در استان بود یک مشاور خوب و شایسته برای مسئولان بودند.

استاندار سمنان با اشاره به فعال‌سازی سامانه بهین‌یاب از حمایت دولت و بانک‌ها از واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی مشکل‌دار در این استان خبر داد و تصریح کرد: دولت مصمم است که با فعال‌سازی بخش تولید زمینه رشد بیشتر را در کشور فراهم کند و بانک‌ها در این بخش نقش مهمی دارند.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 20 مهر 1396    | توسط:    |    |
نظرات()